Currently none of the drivers has added photos for this car park
5 Comments of the drivers (mobile application)
09.11.2021, 07:14
korsak19964886
Посути паркинга нет, просто на извилине дороги стоиш, и то Фуре тяжело тут встать! На одну машину максимум, иначе перекрываеш часть выезда, туалет в бургер кинге!
Our www.transparking.eu website uses cookies. We use them to make the experience of using our websites even more comfortable. Using our website means you agree to storing the information in cookies. If you do not agree, change your browsers settings. More in the Privacy Policy.
5 Comments of the drivers (mobile application)
Посути паркинга нет, просто на извилине дороги стоиш, и то Фуре тяжело тут встать! На одну машину максимум, иначе перекрываеш часть выезда, туалет в бургер кинге!
oki
oki