Currently none of the drivers has added photos for this car park
1 Comments of the drivers (mobile application)
20.01.2026, 17:57
adambajer83
Kilka miejsc jakieś 6 zestawów spokojnie wejdzie. Godzina 19.00 zajęte aby dwa miejsca wliczając w to mnie. Dosyć cicho bo parking nie jest przy samej drodze więc nie ma źle. Jedyne udogodnienia to kosze na śmieci i dwa stoliki z ławkami. Brak oświetlenia.
Our www.transparking.eu website uses cookies. We use them to make the experience of using our websites even more comfortable. Using our website means you agree to storing the information in cookies. If you do not agree, change your browsers settings. More in the Privacy Policy.
1 Comments of the drivers (mobile application)
Kilka miejsc jakieś 6 zestawów spokojnie wejdzie. Godzina 19.00 zajęte aby dwa miejsca wliczając w to mnie. Dosyć cicho bo parking nie jest przy samej drodze więc nie ma źle. Jedyne udogodnienia to kosze na śmieci i dwa stoliki z ławkami. Brak oświetlenia.