Currently none of the drivers has added photos for this car park
4 Comments of the drivers (mobile application)
27.04.2026, 21:07
mobila_d
в 22.00 свободно , песчаный не освещенный, зато места много
31.03.2022, 17:08
schmatow2015
Паркинг нормальный. Душа и туалета нету.
19.06.2025, 19:14
mateuszprzybyla88
parking jest i to chyba jedyny plus parking jest piaszczysty więc kurzu co nie miara, toalety brak,prysznica brak jedyny plus jest taki że on w ogóle jest
Our www.transparking.eu website uses cookies. We use them to make the experience of using our websites even more comfortable. Using our website means you agree to storing the information in cookies. If you do not agree, change your browsers settings. More in the Privacy Policy.
4 Comments of the drivers (mobile application)
в 22.00 свободно , песчаный не освещенный, зато места много
Паркинг нормальный. Душа и туалета нету.
parking jest i to chyba jedyny plus parking jest piaszczysty więc kurzu co nie miara, toalety brak,prysznica brak jedyny plus jest taki że on w ogóle jest