Currently none of the drivers has added photos for this car park
6 Comments of the drivers (mobile application)
18.10.2023, 14:08
adrianblankenburg
Wybetonowany ogółem w nocy zamknięty w dzień parking jest przelotowy od strony Industrialki w stronę ekspresówki 10eur płatność dkv za to kawa i rogalik prysznica nie widziałem i też nie korzystałem w nocy spokój po placu biega jakiś ochroniarz płatny jest w godzinach 22-6 w dzień za darmo
05.02.2023, 11:32
tachokurp
jest około 30 miejsc ale prysznica nie widzę! dodatkowo cena 10 euro za to cappuccino i rogalik gratis ale nie jadłem bo problem jest żeby naładować laptopa.
14.10.2020, 18:25
mateuszbolbot
Miejsce do zwiedzania dobre blisko morze. Jest możliwość placenia kartą DKV.
Pomimo opłaty za parking, prysznic 3euro, ZIMA WODA CHŁODNIE NIE MOGĄ PRACOWAC OD 22 DO 6 TRZEBA GANIAC PEDAŁÓW, JEZDZA TRABIA I PROPONUJA W DZIEN. W NOCY SPOKOJ
18.04.2019, 18:29
maciekmatlosz
kiedyś było tak płaciło się 10 i pizza była gratis a teraz płacisz 10 i musisz zapłacić minimum 20 w restauracji żeby mieć zniżkę z parkingu nie polecam
18.04.2019, 14:57
maciekmatlosz
fajny bezpieczny parking 10 doba w tym jest pizza gratis płatny prysznic
Our www.transparking.eu website uses cookies. We use them to make the experience of using our websites even more comfortable. Using our website means you agree to storing the information in cookies. If you do not agree, change your browsers settings. More in the Privacy Policy.
6 Comments of the drivers (mobile application)
Wybetonowany ogółem w nocy zamknięty w dzień parking jest przelotowy od strony Industrialki w stronę ekspresówki 10eur płatność dkv za to kawa i rogalik prysznica nie widziałem i też nie korzystałem w nocy spokój po placu biega jakiś ochroniarz płatny jest w godzinach 22-6 w dzień za darmo
jest około 30 miejsc ale prysznica nie widzę! dodatkowo cena 10 euro za to cappuccino i rogalik gratis ale nie jadłem bo problem jest żeby naładować laptopa.
Miejsce do zwiedzania dobre blisko morze. Jest możliwość placenia kartą DKV. Pomimo opłaty za parking, prysznic 3euro, ZIMA WODA CHŁODNIE NIE MOGĄ PRACOWAC OD 22 DO 6 TRZEBA GANIAC PEDAŁÓW, JEZDZA TRABIA I PROPONUJA W DZIEN. W NOCY SPOKOJ
kiedyś było tak płaciło się 10 i pizza była gratis a teraz płacisz 10 i musisz zapłacić minimum 20 w restauracji żeby mieć zniżkę z parkingu nie polecam
fajny bezpieczny parking 10 doba w tym jest pizza gratis płatny prysznic