Currently none of the drivers has added photos for this car park
11 Comments of the drivers (mobile application)
01.06.2024, 16:00
boriszaluckij527
не советую этот говнопаркинг(((
18.04.2020, 06:05
artemryabtsev87
24 евро выходные туалет у чёрта на куличках душа нету одним словом
30.10.2024, 19:02
sokolrafaligosia
parking 18 euro doba.Pan z obsługi przemiły.Pokazał gdzie można korzystać z prysznica, toalety.Cisza spokój.Hasło do wifi, karczma i sklep w pobliżu ...
02.06.2024, 07:50
kierowcaot131
nie polecam, żywej duszy tu nie zobaczysz, parking na którym stoją zestawy lokalnej firmy, 33euro za weekend
19.10.2022, 15:27
grzesiaczek_14
Nocka 18 euro!
04.03.2021, 10:23
Marekkk
Dobry parking. Cisza spokój
10.04.2019, 21:38
Przemek9104
Duży parking, cicho i spokojnie. 7.60 E za noc. Opłaty się ogarnia w biurze obok bramy albo na stacji przy drodze. Toaleta czysta (w budynku obok biura).
Our www.transparking.eu website uses cookies. We use them to make the experience of using our websites even more comfortable. Using our website means you agree to storing the information in cookies. If you do not agree, change your browsers settings. More in the Privacy Policy.
11 Comments of the drivers (mobile application)
не советую этот говнопаркинг(((
24 евро выходные туалет у чёрта на куличках душа нету одним словом
parking 18 euro doba.Pan z obsługi przemiły.Pokazał gdzie można korzystać z prysznica, toalety.Cisza spokój.Hasło do wifi, karczma i sklep w pobliżu ...
nie polecam, żywej duszy tu nie zobaczysz, parking na którym stoją zestawy lokalnej firmy, 33euro za weekend
Nocka 18 euro!
Dobry parking. Cisza spokój
Duży parking, cicho i spokojnie. 7.60 E za noc. Opłaty się ogarnia w biurze obok bramy albo na stacji przy drodze. Toaleta czysta (w budynku obok biura).