Currently none of the drivers has added photos for this car park
1 Comments of the drivers (mobile application)
27.02.2024, 01:20
acetuh
Заехал, спросил на охране, сказали можно ночевать тока если на выгрузку сюда, хотя места полно. Вот тока интересно, прореят ли он как-то есть выгрузка сюда...
Our www.transparking.eu website uses cookies. We use them to make the experience of using our websites even more comfortable. Using our website means you agree to storing the information in cookies. If you do not agree, change your browsers settings. More in the Privacy Policy.
1 Comments of the drivers (mobile application)
Заехал, спросил на охране, сказали можно ночевать тока если на выгрузку сюда, хотя места полно. Вот тока интересно, прореят ли он как-то есть выгрузка сюда...