Our www.transparking.eu website uses cookies. We use them to make the experience of using our websites even more comfortable. Using our website means you agree to storing the information in cookies. If you do not agree, change your browsers settings. More in the Privacy Policy.
8 Comments of the drivers (mobile application)
Parking okej tylko zajęty przez miejscowych. Ale czasem gdzies się znajdzie miejsce. Darmowy
Parking ok tylko w większości zajęty przez miejscowych i osobówki.
Normalny parking w kostce, miejsca na 10 aut. Bezpłatny, blisko biedronka i termy Warmińskie
ciasno, w desz nie polecam
żadnego blota cały parking w polbruku miejsca gdzieś na 7 moze 8 aut
ciężki wjazd, dużo błota, ale od biedy można zaparkować.