Currently none of the drivers has added photos for this car park
19 Comments of the drivers (mobile application)
03.06.2025, 09:36
lukasz0078
Zatoczka przy autostradzie oddzielona półmetrowym murkiem. Tyle że jest knajpa. Głośno.
04.10.2024, 00:23
witekolejnik5
oki
21.08.2021, 11:13
amvtransportiveco
jeżeli chodzi o warunki to bardzo spartańskie ciągłe krzepy mało miejsc nie można skorzystać w spokoju z toalety brak pryszniców dziadek klozetowy bierze za wejście do WC 0,50 centów
01.05.2021, 14:27
krakowskiwsd
oki
19.11.2020, 10:33
marekmalina
Parkowanie wzdłuż drogi. ..głośno, na noc nie polecam
19.11.2020, 10:32
marekmalina
W dniu dzisiejszym, knajpa otwarta i wc też, płatne 0,50euro. Poza tym mało miejsc. ..
22.03.2020, 19:56
jacekbassa007
parking plus serways. niestety na czas epidemii korona wirusa jest zamknięta knajpa. brak dostępu do WC i wody!!
Our www.transparking.eu website uses cookies. We use them to make the experience of using our websites even more comfortable. Using our website means you agree to storing the information in cookies. If you do not agree, change your browsers settings. More in the Privacy Policy.
19 Comments of the drivers (mobile application)
Zatoczka przy autostradzie oddzielona półmetrowym murkiem. Tyle że jest knajpa. Głośno.
oki
jeżeli chodzi o warunki to bardzo spartańskie ciągłe krzepy mało miejsc nie można skorzystać w spokoju z toalety brak pryszniców dziadek klozetowy bierze za wejście do WC 0,50 centów
oki
Parkowanie wzdłuż drogi. ..głośno, na noc nie polecam
W dniu dzisiejszym, knajpa otwarta i wc też, płatne 0,50euro. Poza tym mało miejsc. ..
parking plus serways. niestety na czas epidemii korona wirusa jest zamknięta knajpa. brak dostępu do WC i wody!!
straszny chałas.