Currently none of the drivers has added photos for this car park
10 Comments of the drivers (mobile application)
30.07.2025, 12:50
viktorovichdenis
очень шумно
30.07.2025, 12:49
viktorovichdenis
маленькая парковка на машин 10.
16.08.2025, 04:18
witekolejnik5
oki
19.08.2021, 18:21
recall82
Parking malutki. Parkowanie przodem do autostrady. Brak barier dźwiękochłonnych. Wejście do WC osobno z zewnątrz, otwierane na żeton. Żetony po 50 centów kupuje się na stacji.
Our www.transparking.eu website uses cookies. We use them to make the experience of using our websites even more comfortable. Using our website means you agree to storing the information in cookies. If you do not agree, change your browsers settings. More in the Privacy Policy.
10 Comments of the drivers (mobile application)
очень шумно
маленькая парковка на машин 10.
oki
Parking malutki. Parkowanie przodem do autostrady. Brak barier dźwiękochłonnych. Wejście do WC osobno z zewnątrz, otwierane na żeton. Żetony po 50 centów kupuje się na stacji.
parking ok
oki