Currently none of the drivers has added photos for this car park
17 Comments of the drivers (mobile application)
09.11.2020, 21:21
RomanTytarenko
dziki
26.10.2020, 16:53
angreileciv
паркінг на 10-12фур , освітлення немає , туалету немає .
22.02.2020, 08:12
golovaty
Малий
22.02.2020, 07:53
golovaty
Малий
21.02.2024, 23:22
petrocirk0811
очень мало места. машин на 10-12
28.02.2022, 13:42
davydov
Zamknięte, закрыт
28.02.22
19.02.2025, 18:57
kerrea
Plusy: pięknie widocznie niebo nocą i spokój, nożna się wyspać. Ogromny minus: nie ma tu nic. Brak oświetlenia (jest czarno), brak toalet, brak kranu do nabrania wody pitnej. Faceci załatwiają swoje potrzeby zbiorowo, zasikując trawniki. Miejsce takie sobie.
05.07.2023, 07:50
masteretsam
Parking bez kibla to nie parking. Jak niemcy lubią srac pod siebie niech sobie domy bez kibli robią a nie parkingi. XXI wiek a oni wciąż w średniowieczu.
Our www.transparking.eu website uses cookies. We use them to make the experience of using our websites even more comfortable. Using our website means you agree to storing the information in cookies. If you do not agree, change your browsers settings. More in the Privacy Policy.
17 Comments of the drivers (mobile application)
dziki
паркінг на 10-12фур , освітлення немає , туалету немає .
Малий
Малий
очень мало места. машин на 10-12
Zamknięte, закрыт 28.02.22
Plusy: pięknie widocznie niebo nocą i spokój, nożna się wyspać. Ogromny minus: nie ma tu nic. Brak oświetlenia (jest czarno), brak toalet, brak kranu do nabrania wody pitnej. Faceci załatwiają swoje potrzeby zbiorowo, zasikując trawniki. Miejsce takie sobie.
Parking bez kibla to nie parking. Jak niemcy lubią srac pod siebie niech sobie domy bez kibli robią a nie parkingi. XXI wiek a oni wciąż w średniowieczu.
oki