Our www.transparking.eu website uses cookies. We use them to make the experience of using our websites even more comfortable. Using our website means you agree to storing the information in cookies. If you do not agree, change your browsers settings. More in the Privacy Policy.
10 Comments of the drivers (mobile application)
нет душа
хороший паркинг, освещается, поздно вечером даже есть места.
Fajnie
spoko parking
czysto , cicho
Polecam, czysto, spokojnie. Restauracja jest, nie jest drogo, prysznic 3e toaleta za darmo
Parking spory, restauracja obok więc można zjeść. Prysznic za 3 ale czysty i zadbany.
Bezpieczny parking, prysznic 3euro czysto i schludnie. Obok restauracja z menu dnia za 10euro
polecam.bezpieczny parking. po 20 znajdzie się miejsce