Currently none of the drivers has added photos for this car park
5 Comments of the drivers (mobile application)
19.05.2026, 19:58
gazlorden
Достаточно большой паркинг, сразу как въехали подошёл амиго и спросил на долго ли мы. Сказали 24ч. Спросил оставляем ли мы авто или будем спать тут, после того как ответили что спим в авто сказал ок без проблем и ушёл. Рядом заправка с туалетом. До моря можно пройтись около 3км
07.06.2024, 17:32
erreitor
Не разрешают стоять
05.03.2025, 08:19
warszawamr
parking całkiem spoko można stać 24n
na stacji jeść WC tylko do 22 potem stacja nocna. brak przysznica
Our www.transparking.eu website uses cookies. We use them to make the experience of using our websites even more comfortable. Using our website means you agree to storing the information in cookies. If you do not agree, change your browsers settings. More in the Privacy Policy.
5 Comments of the drivers (mobile application)
Достаточно большой паркинг, сразу как въехали подошёл амиго и спросил на долго ли мы. Сказали 24ч. Спросил оставляем ли мы авто или будем спать тут, после того как ответили что спим в авто сказал ок без проблем и ушёл. Рядом заправка с туалетом. До моря можно пройтись около 3км
Не разрешают стоять
parking całkiem spoko można stać 24n na stacji jeść WC tylko do 22 potem stacja nocna. brak przysznica
Cisza i spokój, do plaży koło 2.5km.