Currently none of the drivers has added photos for this car park
2 Comments of the drivers (mobile application)
24.07.2025, 10:33
vaniaseneyko
тут стоянки нема, google фото неактуальне
30.10.2023, 14:07
malec1986
Карман не большой, но постоять днём можно. Туалет есть в бургере. Стоять ночь думаю не стоит, стоит знак 3,5 тоны. Есть мазин нетто в пяти минутах ходьбы.
Our www.transparking.eu website uses cookies. We use them to make the experience of using our websites even more comfortable. Using our website means you agree to storing the information in cookies. If you do not agree, change your browsers settings. More in the Privacy Policy.
2 Comments of the drivers (mobile application)
тут стоянки нема, google фото неактуальне
Карман не большой, но постоять днём можно. Туалет есть в бургере. Стоять ночь думаю не стоит, стоит знак 3,5 тоны. Есть мазин нетто в пяти минутах ходьбы.