Currently none of the drivers has added photos for this car park
2 Comments of the drivers (mobile application)
25.05.2025, 14:54
igorkrivohizha
Хороший, спокойный паркинг. на выходных стояло две, три машины. Есть туалет, душа нет, воду можно набрать на подкачке колес. Не далеко остановка электрички (будьте внимательны левостороннее движение) можно съездить в Порту, рекомендую, очень красивый город. Отверстие в заборе тут 41.263539 -8.562074
Our www.transparking.eu website uses cookies. We use them to make the experience of using our websites even more comfortable. Using our website means you agree to storing the information in cookies. If you do not agree, change your browsers settings. More in the Privacy Policy.
2 Comments of the drivers (mobile application)
Хороший, спокойный паркинг. на выходных стояло две, три машины. Есть туалет, душа нет, воду можно набрать на подкачке колес. Не далеко остановка электрички (будьте внимательны левостороннее движение) можно съездить в Порту, рекомендую, очень красивый город. Отверстие в заборе тут 41.263539 -8.562074